Rajdy Ekologiczne z POLSKIM TOWARZYSTWEM TATRZAŃSKIM

Rajdy Ekologiczne z POLSKIM TOWARZYSTWEM TATRZAŃSKIM

Szkolne Koło Krajoznawcze PTT jak co roku aktywnie uczestniczyło we wszystkich działaniach ekologicznych Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Oddział w Chrzanowie. Młodzież naszej szkoły jako jedyna ze szkół ponadpodstawowych z Trzebini i Powiatu Chrzanowskiego, w kwietniu i maju brała udział w Rajdach Ekologicznych, których inicjatorem i organizatorem było Polskie Towarzystwo Tatrzańskie oddział Chrzanów i Bielsku Białej.

W kwietniu sprzątaliśmy i sadziliśmy drzewa w Powiecie Chrzanowskim, w maju członkowie koła szczególnie z klasy 2G brali udział w Rajdach Ekologicznych w rejonie Klimczoka w Beskidzie Śląskim, oraz w sprzątaniu Babiogórskiego Parku Narodowego. Ostatni Rajd Ekologiczny odbędzie się 15.06.2024 w Beskidzie Małym, w okolicy Hrobaczej Łąki. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału, zapisy u pani Edyty Gut-Pląder lub Anny Tylutki -Abram.