Musicalowe greckie wesele w wykonaniu Grupy Teatralnej ZSECH

Musicalowe greckie wesele w wykonaniu Grupy Teatralnej ZSECH

Bardzo trudno jest wyjść za mąż nie wiedząc kim się jest. Takiego przeświadczenia jest Sophie Sheridan. Aby więc poznać kim jest, zaprasza na swój ślub swojego ojca, którego nigdy nie widziała. A dokładnie… trzech. Jak bardzo poplątane stanie się to wielkie, greckie wesele?

Dzień 29 maja 2024 z pewnością zapisze się na kartach historii Domu Kultury Sokół w Trzebini gdyż wtedy to właśnie doszło do premierowych pokazów kultowego musicalu Mamma Mia w interpretacji Grupy Teatralnej ZSECH.

Urocza scenografia greckiej wysepki, porywająca choreografia układów tanecznych, urzekająca gra aktorska, oprawa muzyczna oraz oświetlenie, popisy wokalne aktorów wykonujących wpadające w ucho przeboje zespołu ABBA w polskim tłumaczeniu – wszystko to dopięte na ostatni guzik, będące efektem ponad pół roku ciężkiej pracy Uczniów i Opiekunów p. Moniki Trzewiczek oraz p. Renaty Witoń-Kłeczek – zaowocowało niesamowitym efektem nagrodzonym gromkimi brawami publiczności. Można rzec: teatralna uczta dla zmysłów!