Rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o językach obcych Centrum Kształcenia Językowego „THE POINT”

Rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o językach obcych Centrum Kształcenia Językowego „THE POINT”

Wraz z początkiem roku doczekaliśmy się rozstrzygnięcia Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Językach Obcych organizowanego przez Centrum Kształcenia Językowego „THE POINT”. Wspaniałe nagrody, słuchawki i głośniki JBL, ufundowane przez CKJ „THE POINT” zostały przekazane zwycięzcom przez P. Dyrektor Renatę Bębenek.

Laureatami etapu szkolnego zostali: 

1 miejsce: Piotr Matyjek 2G (głośnik i pojemna karta pamięci)

2 miejsce: Chrząścik Marcel 3PS (słuchawki nauszne)

3. miejsce: Maciej Kadłuczka 3S (słuchawki douszne i pojemna karta pamięci)

Gratulujemy!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia, a w szczególności Pani Karolinie Orzechowskiej z CKJ „THE POINT”. Przebieg konkursu ze strony naszej szkoły koordynował P. Kacper Bieroński.

Zachęcamy do brania udziału w konkursach organizowanych w naszej szkole i życzymy wielu sukcesów!