UMOWA PARTNERSKA Z FIRMĄ MACIOSOFT – DOSTAWCĄ OPROGRAMOWANIA SPEDYCYJNO-TRANSPORTOWEGO

UMOWA PARTNERSKA Z FIRMĄ MACIOSOFT – DOSTAWCĄ OPROGRAMOWANIA SPEDYCYJNO-TRANSPORTOWEGO

Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini w dniu 17.09.2021r., podpisał porozumienie z firmą Maciosoft, producentem i dostawcą profesjonalnego oprogramowania SPED TRANS dla branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) oraz oprogramowania dla szkół ponadpodstawowych, kształcących w zawodach transportowych.

Dzięki temu mamy zapewnione ciągłe wsparcie dla naszych uczniów oraz kadry szkoleniowej. Szkoła uzyskała licencję na dwie pracownie spedycyjne w których kształci się nasza młodzież. Nasi uczniowie dzięki porozumieniu mają możliwość uzyskania certyfikatu z umiejętności pracy w programie. Inicjatorem podpisania jest pani mgr Beata Śledzińska