Świąteczny Kiermasz ciast i ozdób świątecznych

Świąteczny Kiermasz ciast i ozdób świątecznych

Po przerwie i lekkiej uwerturze ubiegłorocznej, powróciliśmy do naszej tradycji mikołajkowej. Z lekkimi obawami czy wypadnie dobrze, czy pomysł się przyjmie w klasach młodszych, które go nie pamiętały… Młodzież przecież mamy wspaniałą! Niesamowicie zaangażowaną zapewniła ilość słodyczy zdolną wykarmić całą ekipę Magdy Gessler, Karola Okrasy i Roberta Makłowicza.

Atmosfera panowała iście świąteczna, można było spotkać Mikołajów, w powietrzu unosił się zapach świeżej choinki. Cudnie jednym słowem.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, tym bardziej iż cel akcji był charytatywny. Klasa 2AE sprzedając największą ilość ciast pojedzie w nagrodę z opiekunami samorządu na wycieczkę. Ale przecież wszyscy jesteśmy zwycięzcami tak pięknego dnia 😊 Organizatorzy dziękują również wszystkim zaangażowanym w wykonanie ozdób świątecznych i stroików oraz osobom kupującym za charytatywne wsparcie finansowe naszej szkolnej społeczności.