SZEF DLA MŁODYCH TALENTÓW – Lekcje z Akademią Inspiracji MAKRO

SZEF DLA MŁODYCH TALENTÓW – Lekcje z Akademią Inspiracji MAKRO

W piątek wybrane klasy gastronomiczne rozpoczęły udział w cyklu 12 wykładów online „Lekcja z Akademią Inspiracji”. To 45-minutowe spotkania, podczas których szefowie kuchni i trenerzy Akademii Inspiracji przekazują wiedzę na temat między innymi prawidłowego zarządzania food costem czy podziału obowiązków i hierarchii w zespole kucharzy. Regularnie w „Lekcji z Akademią Inspiracji” bierze udział kilkuset uczniów z całej Polski.

Szef dla Młodych Talentów to inicjatywa prowadzona przez MAKRO oraz Akademię Inspiracji MAKRO. Celem projektu jest wsparcie przyszłych szefów kuchni – uczniów szkół gastronomicznych, którzy stawiają pierwsze kroki w swojej karierze. Program od lat tworzony jest we współpracy z nauczycielami szkół gastronomicznych.