Uroczysta msza święta z okazji 60-lecia Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini

W dniu 3 kwietnia 2022 r. o godzinie 11.00 w Kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Trzebini, Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym, Pracownikami obsługi i administracji oraz Uczniami wzięła udział w Uroczystej Mszy Świętej z okazji Jubileuszu 60-lecia Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini.

Podczas uroczystości wysłuchaliśmy kazania ks. proboszcza Stanisława Bercala, który natchnął nas Wielkanocną atmosferą przygotowującą  do zbilżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Na koniec mszy pani Dyrektor wraz z uczniami złożyła na ręce księdza kwiaty oraz podziękowania.

Po zakończonej mszy świętej młodzież naszej szkoły częstowała  przepysznymi babeczkami, upieczonymi z tej okazji przez klasy gastronomiczne pod opieką nauczycieli kierunku.