Urząd Skarbowy w ZSE-CH

Urząd Skarbowy w ZSE-CH

30 listopada 2015 r. przedstawicielki Urzędu Skarbowego w Chrzanowie w ramach Dni Przedsiębiorczości w ZSECH, wprowadziły uczniów w świat zagadnień podatkowych. W sposób fachowy i zrozumiały przybliżyły uczniom formy opodatkowania działalności gospodarczej, funkcjonowanie podatku VAT, jak również zaznajomiły z podstawowymi obowiązkami przedsiębiorcy wobec Urzędu Skarbowego. Uczniowie poznali także zasady korzystania z pomocy asystenta podatkowego – usługi oferowanej przez urzędy skarbowe dla mikroprzedsiębiorców. Na zakończenie spotkania prelegentki zachęcały uczniów do wzięcia udziału w narodowej loterii paragonowej – przedstawiły zasady loterii i jej cel.

Serdecznie dziękujemy Paniom z Urzędu Skarbowego w Chrzanowie za przekazanie cennych informacji i fachowej wiedzy, która wdraża uczniów do świadomego uczestnictwa w gospodarczym życiu naszego kraju.

/Marta Tybor/