Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

24 czerwca 2022 r świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Był to kolejny wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nieraz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom. Wprawdzie do nauki zdalnej byliśmy już przyzwyczajeni, ale tym razem chyba już jej nie chcieliśmy. Dlatego chętnie wróciliśmy w mury szkolne, by spotkać się ze swoimi kolegami i koleżankami. Radość ze spotkań zakłóciły jednak niepokojące myśli o to, co będzie… gdy docierały do nas głosy ze wschodniej granicy. Nie przypuszczaliśmy wtedy jeszcze, że w naszym gronie przywitamy liczną grupę ukraińskich przyjaciół. Dziś jednak nastał czas pożegnań. Niektórzy ukraińscy uczniowie wracają do swojej ojczyzny, a my wszyscy rozpoczynamy wakacje.

Uroczystość naszą uświetnili: Wicestarosta Powiatu Chrzanowskiego p. Bartłomiej Gębala, Sekretarz Gminy Trzebinia p. Anna Kawala, ks. Proboszcz Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła Stanisław Bercal, Przyjaciel Szkoły p. Tadeusz Szybalski oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

W trakcie uroczystości zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla najlepszych uczniów.

Cała społeczność uczniowska była świadkiem wręczenia szczególnych nagród ufundowanych przez Cement „Górka” sponsora szkoły – były to nagrody pieniężne w wysokości tysiąca złotych, dla pięciu najlepszych uczniów w każdym zawodzie.

Pani Dyrektor Renata Bębenek w szczególny sposób wyróżniła liczne grono ukraińskich uczniów wręczając im pamiątkowe albumy.

Po części oficjalnej nastąpiła krótka część artystyczna, gdzie nasi koledzy i koleżanki zaprezentowali swoje talenty wokalne i taneczne.

Życzymy wszystkim atmosfery beztroski, dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształcenie właściwych postaw. I do zobaczenia we wrześniu.