Zarządzanie Finansami Osobistymi

Zarządzanie Finansami Osobistymi

We wtorek 9 czerwca odbył się w naszej szkole Powiatowy Konkurs „Zarządzanie Finansami Osobistymi”. To już kolejna jego edycja, w której w tym roku wzięło udział 33 zawodników z 7 okolicznych gimnazjów i 4 szkół ponadgimnazjalnych. Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych niejako w swojej misji ma wpisane krzewienie wiedzy ekonomicznej i finansowej (zwłaszcza wśród ludzi młodych), a coroczne organizowanie tego konkursu doskonale się w nią wpisuje.

Ogłoszenie wyników zmagań odbyło się dwa dni później, podczas kolejnego ważnego wydarzenia o charakterze ekonomicznym – konferencji podsumowującej całoroczny projekt „Kuźnia młodych ekonomistów”.

Wyniki – gimnazja:

1. Gimnazjum w Krzeszowicach
2. Gimnazjum nr 2 w Chrzanowie
3. Gimnazjum nr 2 w Trzebini

Wyniki – szkoły ponadgimnazjalne:

1. I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
2. Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini
3. II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie