![Oddział przygotowawczy dla młodzieży z Ukrainy Oddział przygotowawczy dla młodzieży z Ukrainy](https://zsech.edu.pl/wp-content/uploads/2022/03/ukraina_logo_3.png)
Oddział przygotowawczy dla młodzieży z Ukrainy
Інформуємо, що у Загальноосвітній Школі при Комплексі Економіко-Хемічних Шкіл у місті Тшебіня буде створено підготовчий відділ для молоді з України. Метою створення класу є підготовка студентів до навчання у
Польщі.Докладну інформацію ви можете отримати в ZSECH в Тшебіня , вул. Głogowa 12 , 32-540 Тшебіня , тел. 326121185 , e-mail: sekretariat@zsech.edu.pl
Informujemy, że w Liceum Ogólnokształcącym przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznym w Trzebini zostanie utworzony oddział przygotowawczy dla młodzieży z Ukrainy. Celem utworzenia klasy jest przygotowanie uczniów do pobierania nauki w Polsce.
Szczegółowe informacje można uzyskać w ZSECh w Trzebini, ul. Głogowa 12, 32-540 Trzebinia, tel. 32 6121185, e-mail: sekretariat@zsech.edu.pl