Akcje charytatywne dla Zosi Pająk

Zosia Pająk  zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni. Jak zwykle uczniowie i nauczyciele naszej szkoły licznie wzięli udział w akcjach na rzecz Zosi.

Pierwszym działaniem była zbiórka makulatury. Zużyte wyroby papiernicze docierały do naszej placówki z całej gminy Trzebinia. W sumie zebrano ponad 8,5 tony.

Następnym przedsięwzięciem podjętym przez naszą szkołę był udział w akcji  „Belgijka dla Zosi”.

148 osób – uczniów i nauczycieli zatańczyło ten popularny taniec. Każdy z uczestników dorzucił cegiełkę zasilając skarbonkę chorej dziewczynki.  Uzbieraliśmy 813zł .

Do odtańczenia belgijki nasza szkoła nominowała Szkołę  Podstawową nr 8 w Trzebini.

Organizatorkami akcji były opiekunki Samorządu Uczniowskiego pani Beata Śledzińska i pani Iwona Kawala oraz opiekunka Szkolnego Klubu Wolontariatu pani Katarzyna Szafraniec-Witkowska.

Osoby zainteresowane dalszą pomocą dla Zosi mogą wpłacać pieniądze na stronie: siepomaga.pl/zosia-pajak

Za okazane wsparcie w naszych działaniach wszystkim dziękujemy.