Emilia Chodacka – finalistka konkursu „Nowoczesna Kuchnia Polska”

Uczennica klasy 2Ż  Emilia Chodacka została finalistką konkursu „ Nowoczesna Kuchnia Polska” i znalazła się w elitarnej grupie 10 uczniów z różnych regionów małopolski i śląska, którzy wezmą udział w programie Szef Dla Młodych Talentów. Dodatkową nagrodą jest płatny staż u boku doświadczonych kucharzy z najbardziej prestiżowych restauracji w Polsce.

Spotkanie inauguracyjne programu szkoleniowego Szef dla Młodych Talentów odbyło się 16 października w Akademii Inspiracji Makro w Krakowie,

podczas którego Emilia poznała trenerów szkoleniowych i pozostałych uczestników programu.

Na pierwszym spotkaniu odbyły się pokazy kulinarne. Mogliśmy posmakować znakomitych potraw kuchni polskiej w   nowoczesnym wydaniu.

Emilii serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze dużo sukcesów.