I Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Polskiej

I Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Polskiej

W dniu 16 marca 2023 roku nasze uczennice ze Szkolnego Zespołu Wokalnego „Ekonomerki” (Dorota Librant 1R, Julia Kuchta 4S, Emilia Bolek 4R, Patrycja Wróbel 2R, Patrycja Sowiźrał 3Ż, Emilia Pasek 3Ż, Emilia Kuglin 3Ż) wzięły udział w I Powiatowym Konkursie Pieśni i Piosenki Polskiej -„ Piosenki, z których się żyje”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Myślachowicach. Konkurs odbył się w Trzebińskim Domu Kultury Sokół. Nasze „Ekonomerki” zaśpiewały utwór Maryli Rodowicz „To już było”. W kategorii solista pokazały się Dorota Librant z piosenką „Lubię wracać tam gdzie byłem”, Julia Kuchta z utworem „Kto tak ładnie kradnie” oraz Emilia Bolek śpiewając utwór „Mówiłam żartem”.

Miło nam ogłosić, że 1 miejsce w kategorii solista zajęła Emilia, a wyróżnienie w tej samej kategorii przypadło Julii. Natomiast nasze „Ekonomerki” wyśpiewały sobie wyróżnienie w kategorii zespół. Wszystkim uczestniczkom gratulujemy!