Już po raz XV!

Już po raz XV!

5 grudnia w Dworze Zieleniewskich już po raz piętnasty odbył się Powiatowy Konkurs Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim. Zespoły młodych aktorów ze szkół powiatu chrzanowskiego przedstawiały scenki humorystyczne w tym właśnie języku, prezentując wysoki poziom zaawansowania językowego. Uczniowie kl. I EG z naszej szkoły – podopieczni pani Renaty Witoń-Kłeczek – brawurowo odegrali scenkę pt. „Mr Williams and the Postman”, zdobywając tym samym pierwszą nagrodę. Drugie miejsce ex aequo przyznano uczniom pani Małgorzaty Sośnicy z kl. II EH za scenkę „The Wizard of Oz” oraz grupie aktorów ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Trzebini z przedstawieniem pt. „Father Christmas is Hungry”. Ponadto jury konkursu uznało Stracha na wróble [„The Wizard of Oz”] za wybitną osobowość aktorską.

Gratulujemy naszym młodym talentom! /KG, PS/