Szkolny konkurs świąteczny „Moje świąteczne dzieło z piernika”

Szkolny konkurs świąteczny „Moje świąteczne dzieło z piernika”

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym szkolnym świątecznym konkursie „Moje świąteczne dzieło z piernika”, konkurs skierowany jest do uczniów klas gastronomicznych. Celem konkursu jest kultywowanie i upowszechnianie tradycji pieczenia świątecznych pierników oraz umożliwienie prezentacji wytworów twórczej pracy własnej. Aby móc uczestniczyć w tym wydarzeniu trzeba zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem: TUTAJ , wysłać zgłoszenie ( link w regulaminie ), przygotować samodzielnie dzieło z ciasta piernikowego, zrobić dobre, ładne zdjęcia, i przesłać je do Nas wraz z przepisem, na adres email podany w regulaminie 🙂 Wszystkie szczegóły konkursu zawarte są w regulaminie. Dodatkowych informacji udzielają nauczyciele przedmiotów gastronomicznych.