Wycieczka do hotelu PURO w Krakowie

Wycieczka do hotelu PURO w Krakowie

8 grudnia br. klasa 4B przy końcu swej edukacji zgłębiając tajniki zawodu hotelarza, wybrała się na kolejna wycieczkę do hotelu. Tym razem celem był sieciowy hotel PURO w Krakowie. Znajduje się on obok Galerii Krakowskiej przy ul. Ogrodowej 10. Jest to dość niezwykły hotel, wyróżnia się wysokim standardem, nowoczesnym wyposażeniem i nietypowym designem. Posiada on 4 gwiazdki, jednak oferuje swoim gościom usługi dostępne w hotelach wyższej klasy. Zapewnia wysoki komfort oraz bliski dostęp do serca Krakowa. Każdy gość otrzymuje specjalny tablet, który pozwala na zamówienie usług typu room-service, włączanie oświetlenia, regulację klimatyzacji, spełnia funkcję pilota TV itp. Pokoje hotelowe wyróżnia łazienka zbudowana ze szklanych, przeźroczystych ścian. Wygląda bardzo luksusowo i zrobiła na nas wielkie wrażenie. Hotel dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiada restaurację oraz salę konferencyjną. Managerowie sieci stawiają na młodą kadrę pracowników, stąd recepcjonistka, która oprowadzała nas po obiekcie przyznała, że praca w tym hotelu jest bardzo przyjemna i satysfakcjonująca. Mimo, iż hotel działa od dwóch lat, notuje w każdym miesiącu wysoką frekwencję gości. W ramach wycieczki zajrzeliśmy również do Rynku i Sukiennic by poczuć atmosferę przygotowania do nadchodzących świąt. Brakowało nam jedynie śniegu…

Tekst
G. Żmudziński