Technik eksploatacji portów i terminali/Technik spedytor – specjalność policyjna

Chcesz zdobyć dobry zawód, a jednocześnie uzyskać dodatkowe kwalifikacje, pozwalające myśleć o pracy w służbach publicznych? Ta oferta jest dla Ciebie!

Początek

1 kwietnia 2018 - 00:00

Koniec

31 sierpnia 2018 - 00:00

Adres

Głogowa 12, Trzebinia   Zobacz na mapie

Kategoria

Technikum

 

Od 2017 roku poszerzyliśmy nasza ofertę edukacyjną – oferujemy kształcenie w dwóch kierunkach: technik eksploatacji portów i terminali oraz technik spedytor wzbogacone o specjalność policyjną. Wybierając jeden z tych kierunków, nie tylko zdobędziesz wiedzę zawodową z jego zakresu, ale uzyskasz również dodatkowe kwalifikacje, przydatne przy podejmowaniu pracy w służbach publicznych.

Kształcenie w ramach specjalizacji obejmuje 3 lata dodatkowych zajęć z modułu „Edukacja Policyjna”, na którą składają się zagadnienia związane z: kodeksem ruchu drogowego, ratownictwem medycznym, wychowaniem fizycznym z elementami wyszkolenia specjalnego, psychologią i komunikacją interpersonalną, szkoleniem strzeleckim, kursem samoobrony. Nawiązujemy współpracę z jednostkami różnych służb mundurowych, w tym: Komendą Powiatową Policji w Chrzanowie, Prokuraturą Rejonową w Chrzanowie, Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie oraz Wojewódzkim Inspektoratem Transportu Drogowego w Krakowie.

Specjalizacja ta zapewni dobre przygotowanie do egzaminów kwalifikujących do pracy w zawodzie policjanta (teoretycznych i sprawnościowych).

Więcej szczegółów

Telefon

32 61 21 185

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress