Technikum

All Liceum ogólnokształcące Szkoła branżowa I stopnia Technikum
sty
23

Technik eksploatacji portów i terminali/Technik spedytor – specjalność policyjna

Chcesz zdobyć dobry zawód, a jednocześnie uzyskać dodatkowe kwalifikacje, pozwalające myśleć o pracy w służbach publicznych? Ta oferta jest dla Ciebie!

By admin |
Szczegóły
maj
24

Technik eksploatacji portów i terminali

Trudno nie zauważyć możliwości, jakie stwarza położenie naszego powiatu – dokładnie pośrodku dwóch wielkich miast – Krakowa i Katowic, stanowiących centra podróżnicze i przeładunkowe (lotniska, dworce kolejowe, firmy transportowe, logistyczne i spedycyjne). Co więcej, branża transportowo-logistyczna w naszym kraju rozwija się, powstają nowe terminale i porty.

By admin |
Szczegóły
maj
23

Technik spedytor

Transport i spedycja należą do rozwijającej się gałęzi gospodarki w naszym kraju. Technicy spedytorzy są grupą poszukiwanych pracowników. Spedytorzy mogą być zatrudnieni w przedsiębiorstwach logistycznych, spedycyjnych, transportowych.

By admin |
Szczegóły
maj
23

Technik analityk

Wybierając ten zawód w naszej szkole, zyskujesz możliwość uczenia się w najlepiej wyposażonym laboratorium chemicznym w naszej okolicy. Możesz zdobyć dodatkowe kompetencje z zakresu kryminalistyki. Będziesz uczestniczył w wycieczkach zawodowych m. in. do: Zakładów Chemicznych w Alwerni, Kopalni „Janina” w Libiążu, Elektrowni „Siersza”, oczyszczalni ścieków w Chrzanowie, Rafinerii Ropy Naftowej w Trzebini, Szpitala Powiatowego w Chrzanowie, Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie.

By admin |
Szczegóły
maj
22

Technik żywienia i usług gastronomicznych – innowacja: dietetyka i fitness

Zapraszamy do zapoznania się z naszą innowacją: kierunek gastronomiczny wzbogacony o dietetykę i fitness!

By admin |
Szczegóły
maj
20

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Rynek usług gastronomicznych stale się rozwija, ponieważ w Polsce w dalszym ciągu ilość restauracji, hotelów czy kawiarni jest dużo niższa niż w społeczeństwach zachodnich. Co więcej coraz chętniej spożywamy gotowe dania, a organizację przyjęć oddajemy w ręce fachowców. Dlatego miejsc pracy dla technika żywienia i usług gastronomicznych nie zabraknie.

By admin |
Szczegóły
maj
18

Technik ekonomista

  Technik ekonomista – co to jest za kierunek? Jeśli pragniesz zrealizować marzenia w zakresie finansów, poznać podstawowe zasady i mechanizmy funkcjonowania całej gospodarki oraz działających w niej przedsiębiorstw nasza szkoła oferuje Ci kierunek technika ekonomisty. Podczas nauki poznasz zasady: organizacji pracy biura firmy, obliczania wskaźników niezbędnych do określenia sytuacji ekonomiczno-finansowej firmy, sporządzania sprawozdań finansowych, […]

By admin |
Szczegóły
maj
16

Technik hotelarstwa

Hotelarstwo to dziedzina zdecydowanie dobrze rokująca. Wciąż powstają nowe hotele, a nawet całe ich sieci. Doskonale rozwijają się również małe firmy rodzinne – pensjonaty, motele czy zajazdy. Praca w tej branży daje ogromne możliwości rozwoju i spełnienia zawodowego.

By admin |
Szczegóły
maj
14

Technik organizacji turystyki

Turystyka w Polsce, zwłaszcza po wejściu do Unii Europejskiej, to dziedzina dynamicznie się rozwijająca. Stale wzrasta liczba Polaków, którzy pragną podróżować i zwiedzać. Jednocześnie przybywa cudzoziemców chcących poznawać piękne polskie krajobrazy i ważne historycznie miejsca. Jeżeli lubisz podróżować, nawiązywanie kontaktów międzyludzkich nie sprawia Ci problemów i z turystyką chcesz związać swoje życie zawodowe, ten kierunek jest właśnie dla Ciebie.

By admin |
Szczegóły
maj
04

Technik ochrony środowiska

Technik ochrony środowiska – co to jest za kierunek? Jakich przedmiotów będę się uczył? Przedmioty teoretyczne zawodowe: Bezpieczeństwo i higiena pracy w ochronie środowiska Podstawy techniki Podstawy ochrony środowiska Ochrona środowiska przyrodniczego Ochrona wód Gospodarka odpadami oraz ochrona gleb Ochrona powietrza oraz ochrona przed hałasem i drganiami Aspekty prawne w ochronie środowiska Język obcy zawodowy […]

By admin |
Szczegóły