Next Events

Create event and sell ticket using WooCommerce

View All Events
2023
sty
2023
sty

Technik spedytor

Free
At
Głogowa 12, Trzebinia
2023
sty

Technik analityk

Free
At
Głogowa 12, Trzebinia
2023
sty

Create Event Easily

Create events easily with U-event custom post quis nostrum exercitationem ullam corporis

Sell Event Ticket

You can sell tickets to your event using Woocommerce, it is so easy and so convenient

Create Courses

Use U-course custom post to create and manage courses for your education business

Great Support

We provide support via Ticksy system – Please do not hesitate to request support from us

Uni-branding-mockup

Start Your Education Website With University

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Zebranie z Rodzicami

W dniu 25 stycznia 2023 r. o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów klasy I K. Nazwisko i imię  wychowawcy   Klasa Numer sali Litwińska Anna I K 23 (parter) W dniu 26 stycznia 2023 r. o godzinie 17.45 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas I-IV wg następującego harmonogramu: Nazwisko i imię  […]

Żegnamy trzy nauczycielki, wybitne osobowości Ekonomika.

ZSECH pożegnał trzy wspaniałe nauczycielki, wychowawczynie kilku pokoleń młodzieży. Pani Teresa Rebs-Mańkowska, nauczycielka wychowania fizycznego, pracująca w ZSECH od 1.09.1972-31.08.2004. Pani Maria Wantura, polonistka, metodyk języka polskiego, kształcąca młodzież Ekonomika w okresie od 1.09.1977-23.06.2000 Pani Janina Pałka, nauczycielka chemii, wicedyrektorka, pracowała w ZSECH od 15.08.1972-31.08.2002. Przez wiele lat tworzyły historię naszej szkoły, której się poświęciły […]