Next Events

Create event and sell ticket using WooCommerce

View All Events
2022
wrz
2022
wrz

Technik spedytor

Free
At
Głogowa 12, Trzebinia
2022
wrz

Technik analityk

Free
At
Głogowa 12, Trzebinia
2022
wrz

Create Event Easily

Create events easily with U-event custom post quis nostrum exercitationem ullam corporis

Sell Event Ticket

You can sell tickets to your event using Woocommerce, it is so easy and so convenient

Create Courses

Use U-course custom post to create and manage courses for your education business

Great Support

We provide support via Ticksy system – Please do not hesitate to request support from us

Uni-branding-mockup

Start Your Education Website With University

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Obchody 83 rocznicy Agresji Rosji Sowieckiej na Polskę

W dniu 17 września 2022 roku poczet sztandarowy naszej szkoły wraz z panią dyrektor Renatą Bębenek oraz nauczycielkami Małgorzatą Braś i Katarzyną Szafraniec-Witkowską uczestniczył w lokalnych obchodach 83 rocznicy Agresji Rosji Sowieckiej na Polskę zorganizowanych przez Towarzystwo Krzewienia Tradycji Kawalerii Polskiej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Chrzanowie. To patriotyczne wydarzenie rozpoczęło się mszą św. w […]

Zebranie klas I i II – 15 września 2022 r.

15 września 2022 r. (czwartek) odbędą się zebrania Rodziców uczniów klas pierwszych i drugich. Harmonogram:godz. 16.30: hala sportowa przy ZSECh – Rodzice uczniów klas pierwszych – spotkanie z Dyrektorem szkoły oraz Wychowawcami.godz. 17.15: spotkania z Wychowawcami w salach lekcyjnych wg wykazu.godz. 18.15: zebranie przedstawicieli Rad Oddziałowych (sala nr 47).                Klasa          Numer sali I […]