Next Events

Create event and sell ticket using WooCommerce

View All Events
2023
gru
2023
gru

Technik spedytor

Free
At
Głogowa 12, Trzebinia
2023
gru

Technik analityk

Free
At
Głogowa 12, Trzebinia
2023
gru

Create Event Easily

Create events easily with U-event custom post quis nostrum exercitationem ullam corporis

Sell Event Ticket

You can sell tickets to your event using Woocommerce, it is so easy and so convenient

Create Courses

Use U-course custom post to create and manage courses for your education business

Great Support

We provide support via Ticksy system – Please do not hesitate to request support from us

Uni-branding-mockup

Start Your Education Website With University

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lekcje ZUS – kolejna edycja wspólnej współpracy

Uczniowie naszej szkoły po raz dziesiąty wzięli udział w projekcie edukacyjnym Lekcje ZUS, którego celem jest przekazanie praktycznej wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Przystąpią również do Olimpiady „Wiem więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Pierwszy etap odbędzie się 28 listopada. Trzymamy mocno kciuki!

Współpraca pomiędzy Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie a Zespołem Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini

W dniu 8 listopada 2023r. nastąpiło podpisanie umowy dotyczącej współpracy partnerskiej pomiędzy Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie a  Zespołem Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini. Dokument ten został podpisany przez prorektora ds. kształcenia, dr hab. inż. Andrzeja Bogdała, prof. URK, oraz dziekana Wydziału Technologii Żywności, prof. dr hab. Aleksandrę Dudę-Chodak, reprezentujących Uniwersytet. Ze strony szkoły, […]